Duyurular:
Kategoriler
Malatya
Günden
Spor
Belgesel
Türkçe Klip
Magazin
Siyaset
Canlı Yayın Programları
Sizden Gelenler
Nergis Ürünleri Yöresel Tatlar Fuarı’nda Tanıtıldı
Fuar alanını gezen vatandaşlarımız Nergis...

Fuar alanını gezen vatandaşlarımız Nergis markasını inceleme ve tatma fırsatı buluyor.

‘Organize ettiği birçok fuar ile Malatya fuarlar kenti olmuştur’

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinden yöresel tatların fuarda yer aldığını belirten Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş’nin organizesiyle İl İl Yöresel Tatlar Fuarı açıldı. Fuar olarak Malatya genel olarak başarılı bir performans sergiliyor. Daha ilk olduğu için bu tür fuarlar tam olarak oturmamış olabilir ancak zamanla güzel bir noktaya gideceğine inanıyorum. İlk olmasına rağmen Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinden yöresel tatlar fuarda yerini almış. Birçok fuar ile artık Malatya fuarlar kenti olarak anılmaya başlandı. Başlangıç için çok güzel bir fuar dizayn edilmiş. Bu tür organizasyonların ısrarla devam ettirip zamanla geleneğe dönüştürmek gerekiyor’ ifadelerini kullandı.

‘Nergis ve Epak bir Türkiye markası olacak’

Esenlik sadece marketler olarak hizmet vermiyor. Üretimde markalaşma sürecine girdik. Nergis’i yenilebilir ve içilebilir tüm ürünlerde gıda markası olarak yola çıktık. İyi bir mesafe katettiğimizi düşünüyorum. Özellikle et ürünlerinde, tereyağı, bakliyat ve baharat ve bundan sonra birçok ürünü üreten bir marka olacak. Kamu güvenirliliği ve özel sektör müteşebbis ruhuyla birleşen şirketimiz inanıyorum ki kalite çizgisiyle yakında Türkiye markası olacak. Bu yolda mesafe kat ediyoruz. İstanbul, İzmir, Adana’da ve birçok ilde fuarlara katılıyoruz. Nergis markamız özellikle yöresel bir tat olarak halkımızın damak tadına uygun bir marka. 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde üretimlerine devam eden Epak kimya markamız çok önemli bir konuma geldi. Temizlik ürünlerinin tamamını çıkardık. Marketlerimizde şatışlarımız devam ediyor. İllerimizde bayiliklerimiz var. Elazığ, Bingöl, Kahramanmaraş, Bingöl, Adana, İzmir’de bölge bayiliklerimiz var. İki markamız şu anda mütevazi bir durumda ancak yarına Malatya’nın ve Türkiye’nin önemli markalarından olacak. Bu tür fuarları fırsat bilerek markalarımızın tanıtımını yapıyoruz’ dedi.

 

Nergis ve Epak standını gezerek ürünlerimizi inceleyen Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Ak Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kâhtalı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ayrıca Nergis ürünlerini tattılar.

DİĞER VİDEOLAR
Malatya ABBD Hırsızlık Vakasıyla Sallandı
Hacettepe Üniversitesi'ne Malatya'lı Rektör Adayı
Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim Ayı 4. Birleşimini Yaptı
Zaviye Mahallesi’nde Ana Hat Değişiyor
Kurtuba Akademi 2015 Güz Dönemi
Temel Hedefimiz Aileyi Güçlendirmek
Nergis Ürünleri Yöresel Tatlar Fuarı’nda Tanıtıldı
Hatunsuyu Caddesi Asfaltlandı
Arslantepe, Öğrencilere Tanıtılıyor
Battalgazi Belediyesi Bölgede Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor
İl Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı
Büyükşehir Pütürge’nin Yol Sorunlarını Çözüyor
“Ülkeyi Güçlü Ve İstikrarlı Hükümetler Yönetmeli”
Şahin: “2016’nın Başında Asgari Ücret 1300 Tl Olacak”
Orduzu'da Miting Gibi Toplantı!
Copyright © 2010 Malatya Birlik TV
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat