Duyurular:
Kategoriler
Malatya
Günden
Spor
Belgesel
Türkçe Klip
Magazin
Siyaset
Canlı Yayın Programları
Sizden Gelenler
İl Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı
Malatya İl Özel idaresi tarafından 3 Milyon 905 TL...

Malatya İl Özel idaresi tarafından 3 Milyon 905 TL bedel ile ihale edilerek 27.09.1013 tarihinde inşaatına başlanan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binası yeni yeri Mücelli Caddesinde 12.10.2015 tarihinde  hizmet vermeye başladı.

Osmanlı ve Selçuklu mimari stilinin modern bina stiliyle birleştirilmesi sonucu elde edilen yapı içerisinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasında Sosyal Hizmet Merkezi  Müdürlüğü ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi  Müdürlüğüde  yer alacak.

Bodrum, zemin ve 4 kat olmak üzere toplamda 6 katlı olarak yapılan binanın son katında yemekhane, dinlenme salonları ve teras yer almakta ve toplamda içerisinde 100 oda bulunmaktadır. Binada ayrıca sosyal amaçlı olarak kullanılacak konferans salonu yer almaktadır.

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Müdürü Oktay Taş “ Amacımız birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı bir anlayışla hizmet vermektir. Huzurevi kampüsü içindeki binamızın şehirden oldukça uzak olduğu için vatandaşlarımız buraya gelme konusunda sıkıntı yaşıyordu. Yeni binamız Malatya’nın her noktasından tek bir araçla ulaşılabilecek bir noktada olması açısından önemlidir. Binada donanımlı ferah odalardan oluşan bir yapı ile hizmet alan vatandaşlarımız daha sağlıklı bir ortamda hizmet alma imkânına kavuşacaklar hemde çalışanlarımız daha sağlıklı bir şekilde hizmet verecekler” diye konuştu.

Yeni Adresimiz: Cevherizade mahallesi Mücelli Caddesi No. 91 / Battalgazi /Malatya

DİĞER VİDEOLAR
Malatya ABBD Hırsızlık Vakasıyla Sallandı
Hacettepe Üniversitesi'ne Malatya'lı Rektör Adayı
Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim Ayı 4. Birleşimini Yaptı
Zaviye Mahallesi’nde Ana Hat Değişiyor
Kurtuba Akademi 2015 Güz Dönemi
Temel Hedefimiz Aileyi Güçlendirmek
Nergis Ürünleri Yöresel Tatlar Fuarı’nda Tanıtıldı
Hatunsuyu Caddesi Asfaltlandı
Arslantepe, Öğrencilere Tanıtılıyor
Battalgazi Belediyesi Bölgede Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor
İl Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı
Büyükşehir Pütürge’nin Yol Sorunlarını Çözüyor
“Ülkeyi Güçlü Ve İstikrarlı Hükümetler Yönetmeli”
Şahin: “2016’nın Başında Asgari Ücret 1300 Tl Olacak”
Orduzu'da Miting Gibi Toplantı!
Copyright © 2010 Malatya Birlik TV
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat