Duyurular:
Kategoriler
Malatya
Günden
Spor
Belgesel
Türkçe Klip
Magazin
Siyaset
Canlı Yayın Programları
Sizden Gelenler
Orduzu'da Miting Gibi Toplantı!


Tüfenkci: Tarihi Öneme Sahip Bir Seçime Gidiyoruz

Çalık: 1 Kasım'da Tek Başımıza İş Başına Geleceğiz

 

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçim kapsamında Orduzu Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

AK Parti Malatya Milletvekili adayları seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Milletvekili adayları, 1 Kasım'da yapılacak olan seçim çalışmaları kapsamında Orduzu Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen mahalle toplantısında Orduzu, bir kez daha “AK Parti” dedi.

 

Toplantıda konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimin Türkiye'nin geleceği açısından büyük öneme sahip olduğunu kaydederek, seçime katılımın en yüksek seviyede olması gerektiğine vurgu yaptı.

 

TÜFENKCİ: ÖNEMLİ BİR TERCİH YAPACAKSINIZ

 

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, tarihi öneme sahip bir seçime doğru gittiklerini söyledi. Tüfenkci, “Bu seçim Türkiye'nin nereye bakacağını, hangi yöne doğru gideceğini gösteren çok önemli bir seçim. Sizin tercihiniz, sadece bir partinin iktidara gelmesi için kullandığınız bir tercih değildir. Gençlerimizin yarını ne olacak, çocuklarımızın geleceği ne olacak, Orduzu'nun geleceği ne olacak, Malatya'nın geleceği ne olacak, Türkiye'nin geleceği ne olacak onu sizler, 1 Kasım'daki tarihi seçimdeki kullanacağınız oy ile göstereceksiniz” diye konuştu.

 

ÇALIK:  DESTEK VE DUALARINIZA İHTİYACIMIZ VAR

 

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Öznur Çalık ise 7 Haziran'da milletin vermiş olduğunu mesajı aldıklarını ifade ederek, bu mesaja binaen her yeri kapı kapı dolaştıklarını belirtti. Milletvekili Çalık Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğine de dikkat çekerek, bu bağlamda 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimin Türkiye açısından büyük önem taşıdığının altını çizdi. 1 Kasım seçimlerini 3 Kasım seçimlerine benzettiklerini dile getiren Çalık, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“3 Kasım seçimlerinde siz nasıl AK Parti'yi tek başına iktidara getirdiyseniz, Allah nasip ederse 1 Kasım 2015'te de AK Parti'yi inşallah tek başına iş başına getireceksiniz. Sizlerin destek ve dualarına ihtiyacımız var. Bahçeli'ye gereken cevabı vereceksiniz. Bahçeli, her şeye 'hayır' dedi. İnşallah milletimizde 1 Kasım'da Bahçeli'ye sandıklarda 'hayır' diyecek.”

DİĞER VİDEOLAR
Malatya ABBD Hırsızlık Vakasıyla Sallandı
Hacettepe Üniversitesi'ne Malatya'lı Rektör Adayı
Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim Ayı 4. Birleşimini Yaptı
Zaviye Mahallesi’nde Ana Hat Değişiyor
Kurtuba Akademi 2015 Güz Dönemi
Temel Hedefimiz Aileyi Güçlendirmek
Nergis Ürünleri Yöresel Tatlar Fuarı’nda Tanıtıldı
Hatunsuyu Caddesi Asfaltlandı
Arslantepe, Öğrencilere Tanıtılıyor
Battalgazi Belediyesi Bölgede Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor
İl Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı
Büyükşehir Pütürge’nin Yol Sorunlarını Çözüyor
“Ülkeyi Güçlü Ve İstikrarlı Hükümetler Yönetmeli”
Şahin: “2016’nın Başında Asgari Ücret 1300 Tl Olacak”
Orduzu'da Miting Gibi Toplantı!
Copyright © 2010 Malatya Birlik TV
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat