Duyurular:
Kategoriler
Malatya
Günden
Spor
Belgesel
Türkçe Klip
Magazin
Siyaset
Canlı Yayın Programları
Sizden Gelenler
İnternet Medyası BİMYAD Çatısı Altında Buluştu
İnternet Gazetecileri...

İnternet Gazetecileri, Basın İnternet Medya Yayıncıları Derneği (BİMYAD) Adı Altında Bir Araya Geldiler.

Derneğin Kuruluşunu ilan eden Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Kurucular Yönetim Kurulu adına basın metnini okuyan Başkan Selim Apohan, Malatyalı Basın internet Medya Yayıncıları bir araya gelerek derneği kurduklarını açıkladı. Başkan Apohan,  BİMYAD’ın internet gazetecilerinin hak ve çıkarları için çalışma yapacağını, ayrıca “bu ülkenin havasını suyunu, ekmeğini yiyen, üzerinde yaşayan vicdanlı bireyler olarak” vatan ve milletle ilgili her konuda taraf olacağını vurguladı.

Bizler (BİMYAD) Olarak Arkadaşlarımızla Bir Araya Geldik ve Gücümüze Güç Katık.

 Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği ( BİMYAD)’ı kurarak İlimiz ve Bölgemiz başta olmak üzere Türkiye ve Dünya’nın her yerinde yaşayan insanlarımızı bilgi  ve haberdar etmek için  Malatya ve farklı illerdeki basın mensubu internet sahibi arkadaşlarımız ile bu yola çıktık.

BİMYAD’ın kuruluş amacı, “Elektronik iletişim ve internet alanlarını kapsayan gazetecilik mesleğini,  geleneklerini, ahlaki ve ilkelerini korumaktır. Dürüstlük ve tarafsızlık anlayışı içerisinde , kişi hak ve masumiyetini koruyacak yayın politikası izlemektir.

Gelişmiş ülkelerde daha hızlı ve bizim gibi gelişen ülkelerde daha yavaş olmak üzere, zaman internet gazeteciliği lehinde gelişmektedir. İşte İnternet medyası zaman gittikçe yaygın bir hale gelmiştir.

Bu kapsamda kamuoyunu internet gazeteciliği oluşturmakta, halkın haber alma hakkını öncelikle internet gazeteleri yerine getirmektedir.

Kurucu Yönetim Kurulu Malatya Çağdaş Selim Apohan, Malatya Gerçek Haber’den Hasan Yağmur,  Malatya Haber Ajans’ından Hidayet Özpolat, Beydagı Haber’den Turgay Simavi,  Malatya Bülteni’nden Oğuzhan Karaca, Malatya Posta Haber’den Semira Aktaş  ve Pusula Malatya’dan Ahmet Turan Büyükduman’dan oluşmuştur.

DİĞER VİDEOLAR
Malatya ABBD Hırsızlık Vakasıyla Sallandı
Hacettepe Üniversitesi'ne Malatya'lı Rektör Adayı
Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim Ayı 4. Birleşimini Yaptı
Zaviye Mahallesi’nde Ana Hat Değişiyor
Kurtuba Akademi 2015 Güz Dönemi
Temel Hedefimiz Aileyi Güçlendirmek
Nergis Ürünleri Yöresel Tatlar Fuarı’nda Tanıtıldı
Hatunsuyu Caddesi Asfaltlandı
Arslantepe, Öğrencilere Tanıtılıyor
Battalgazi Belediyesi Bölgede Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor
İl Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı
Büyükşehir Pütürge’nin Yol Sorunlarını Çözüyor
“Ülkeyi Güçlü Ve İstikrarlı Hükümetler Yönetmeli”
Şahin: “2016’nın Başında Asgari Ücret 1300 Tl Olacak”
Orduzu'da Miting Gibi Toplantı!
Copyright © 2010 Malatya Birlik TV
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat