Duyurular:
Kategoriler
Malatya
Günden
Spor
Belgesel
Türkçe Klip
Magazin
Siyaset
Canlı Yayın Programları
Sizden Gelenler
Anadolu Basın Birliği Tarafından, ERK Profesyonel Site Yönetimine, Ödül
ERK Profesyonel Site Yönetimi...

ERK Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri, Tarafından Malatya’da Yaptıkları Başarılı Çalışmalarıyla Malatya Gündemine Bomba Gibi Düştü.

ERK Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri, Tarafından yapılan başarılı çalışmalarıyla Malatyalı hemşerilerinin takdirini kazanarak, her yıl olduğu gibi bu yılda, Yönettikleri sitelerde çok önemli çalışmalar ve etkinliklerin altına imza atılmıştır.

ERK Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri, Tarafından bu yıl ise Aşure, gibi değişik etkinlikler yaparak halkın takdirini kazanmıştır. Malatyanın ilk site yöneticisi olan ERK Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri, Malatya’dan başarıdan başarıya imza atmıştır.

ERK Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri, Tarafından Malatya ve Malatya dışında yaptıkları hizmet ve çalışmalarıyla göz doldurarak, Anadolu Basın Birliği Derneği tarafından ödüle layık görüldü.

ERK Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri, Tarafından yaptıkları Başarılı Çalışmalarıyla İlgili, Referanslarımız

Toki Memursen Evleri: (320 Daire)Besler Yapı İnşaat (96 Daire)Ferhat İnşaat Başakşehir 1 (96 Daire)Manas Evleri Gazneliler Sitesi (188 Daire)Beykoz Konutları (220 Daire)Malatya Konakları (118 Daire)Mimar Sinan Residence (320 Daire)Sadabad Evleri Boştanbaşı (256 Daire)My Alaca Elit Yaşam 1 (190 Daire)Macar İnşaat Acar Residencesarı Tepe İnşaat Evonda 2 Evleri (96 Daire)Milano Residence (48 Daire)Poyraz İnşaat Durukent (136 Daire)

Güneş Park Sitesi, Kemal Çetin Umut Apartmanı, İnal Apartmanı A ve B Blok, Saka Osman Apartmanı A ve B Blok, Mevlana Apartmanı, Karaca Apartmanı.

ERK Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri, Başarıdan Başarıya Koşuyor.

DİĞER VİDEOLAR
Malatya ABBD Hırsızlık Vakasıyla Sallandı
Hacettepe Üniversitesi'ne Malatya'lı Rektör Adayı
Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim Ayı 4. Birleşimini Yaptı
Zaviye Mahallesi’nde Ana Hat Değişiyor
Kurtuba Akademi 2015 Güz Dönemi
Temel Hedefimiz Aileyi Güçlendirmek
Nergis Ürünleri Yöresel Tatlar Fuarı’nda Tanıtıldı
Hatunsuyu Caddesi Asfaltlandı
Arslantepe, Öğrencilere Tanıtılıyor
Battalgazi Belediyesi Bölgede Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor
İl Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı
Büyükşehir Pütürge’nin Yol Sorunlarını Çözüyor
“Ülkeyi Güçlü Ve İstikrarlı Hükümetler Yönetmeli”
Şahin: “2016’nın Başında Asgari Ücret 1300 Tl Olacak”
Orduzu'da Miting Gibi Toplantı!
Copyright © 2010 Malatya Birlik TV
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat