Duyurular:
Kategoriler
Malatya
Günden
Spor
Belgesel
Türkçe Klip
Magazin
Siyaset
Canlı Yayın Programları
Sizden Gelenler
Anadolu Basın Birliği Derneğinden Tiyatro Oyuncusu İrem Alhan’a Ödül
Malatya’mızın Sevilen Tiyatro Usta...

Malatya’mızın Sevilen Tiyatro Usta Öğreticisi İrem Alhan’a Başarılı Çalışmalarından Dolayı Anadolu Basın Birliği Derneği Tarafından Plaket İle Ödüllendirildi.

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi Tarafında, çok sanatçıyı ödüller vererek destek olmuştur. İşte bu ödülü hak eden Tiyatro sanatçısı, İrem Alhan,oldu.

 ABBD'DEN TİYATRO OYUNCUSU VE HOCASI İREM ALHAN’A ÖDÜL

Malatya Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Usta Öğreticisi İrem Alhan’a başarılı çalışmalarından dolayı Anadolu Basın Birliği tarafından Plaket ile ödüllendirildi.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesinin 10. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Malatya’da uzun yıllar Tiyatroya emeği geçen ve onlarca oyunu sahneleyen, özellikle Malatya’da yeni nesile ve bayanlara Tiyatroyu sevdiren Malatya Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Usta Öğreticisi İrem Alhan’a bu başarılı çalışmalarından dolayı Plaket verildi.

Malatya’da Ömer Konakçı yönetiminde ki Tiyatro ekibi ile birlikte birçok tiyatro oyununa imza atan ve oynayan Usta Öğretici ve Tiyatro oyuncusu İrem Alhan yaptığı açıklamada şunları söyledi; Bir bayan olarak Malatya’da sanatla uğraşmak çok zor olsa da, tüm Malatya’lıların desteği ile bu zorlukları ben ve ekip arkadaşlarım başarılı bir şekilde geçerek güzel şeyler ortaya koyduk ve koymaya da çalışıyoruz. Bizler sahne sanatları ile özellikle yeni yetişen genç kardeşlerimizle sergilediğimiz tiyatro oyunlarımızla toplumsal mesajlar vermeye çalışıyoruz. Onları sanatın içerisine daha doğrusu sanata , spora sosyal hayatın içerisine çekmek için mücadele veriyoruz . Aldığımız çok olumlu destekler bizlerin ne kadar doğru işler yaptığını göstermektedir.

Malatya’nın her kesiminden aldığımız bu güzel destek bizleri daha da mutlu etti. Bizlerden desteğini esirgemeyen Tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Özellikle  beni bu ödüle layık gördüğünüz için  Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesi Yönetimine ve üyelerine çok teşekkür ediyorum.  Siz Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesinin 10. Kuruluş Yıl Dönümü kutluyor , siz ve yol arkadaşlarınızla birlikte nice on yıllar görmenizi diliyorum dedi.

Tiyatro Usta Öğreticisi İrem Alhan’a plaketini Anadolu Basın Birliğini ziyarete gelen CHP Malatya Milletvekili Adayları  Menba Kuşcu ve Berna Karadaş verdi.

DİĞER VİDEOLAR
Malatya ABBD Hırsızlık Vakasıyla Sallandı
Hacettepe Üniversitesi'ne Malatya'lı Rektör Adayı
Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim Ayı 4. Birleşimini Yaptı
Zaviye Mahallesi’nde Ana Hat Değişiyor
Kurtuba Akademi 2015 Güz Dönemi
Temel Hedefimiz Aileyi Güçlendirmek
Nergis Ürünleri Yöresel Tatlar Fuarı’nda Tanıtıldı
Hatunsuyu Caddesi Asfaltlandı
Arslantepe, Öğrencilere Tanıtılıyor
Battalgazi Belediyesi Bölgede Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor
İl Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı
Büyükşehir Pütürge’nin Yol Sorunlarını Çözüyor
“Ülkeyi Güçlü Ve İstikrarlı Hükümetler Yönetmeli”
Şahin: “2016’nın Başında Asgari Ücret 1300 Tl Olacak”
Orduzu'da Miting Gibi Toplantı!
Copyright © 2010 Malatya Birlik TV
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat