Duyurular:
Kategoriler
Malatya
Günden
Spor
Belgesel
Türkçe Klip
Magazin
Siyaset
Canlı Yayın Programları
Sizden Gelenler
Av. İbrahim Gök Sözünü Tuttu
Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı ve AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı...

Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı ve AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Av. İbrahim Gök Seçim Kampanyası boyunca yapacağı tüm masrafların parasını Mamurat’ül Aziz Vakfına Bağışladı.

Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı ve AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Av. İbrahim Gök Seçim Kampanyası boyunca yapacağı tüm masrafların parasını Mamurat’ül Aziz Vakfına Bağışladı. Av. Gök Sözünü tuttu ve Mamurat’ül Aziz Vakfına bağış çekini vakıf yönetimine takdim etti.

Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı ve AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Av. İbrahim Gök Elazığ’ın önemli iş adamlarından , farklı sektörlerde de başarılı grafiği ile dikkatleri çeken, farklı dönemlerde MÜSİAD Elazığ Şube Başkanlığını da Türkiye’ye model teşkil edecek performansı ile il ve ilçeler bazında sektörel analiz verilerine dayalı proje tabanında çalışmalar yanı sıra müteşebbis yönünün il/ülke dışına taşan vizyonu ve icrasıyla (Savunma Sanayi Projesi-İran ile olan ticari münasebet vb) Elazığ’ı ülke gündemine oturtan, “Sevdamız Elaziz! ” Diyerek AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan, aday adaylık süreciyle ilgili olarak, “bu dönem sizlere kendimizi tanıtma adına yapacağımız tüm masraflarımızı ilimizin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Mamurat’ül Aziz Vakfına bağışlayacağımızı belirtmek istiyorum.” Diyerek, Yeni Türkiye’de Elazığ’ı hak ettiği yere taşıma hedefiyle Milletvekili Aday Adayı olma yönünde müracaatta bulunan Av. İbrahim GÖK, aday adaylık açıklamasında taahhüt ettiği üzere, seçim sürecinde propagandada harcayacağı miktar üzerinden Mamuratül Aziz Vakfına bağış çekini vakıf yönetimine takdim ett.

AK Parti’den Elazığ Milletvekili Aday Adayı olan Av. İbrahim GÖK’ün Türk Siyasi tarihinde örnek olacak bir davranışını seçmen tabanı; diğer siyasetçilere de örnek olması temennisi ile takdir ve tebrik ediyoruz diyerek diğer aday adaylarına siyasette istikamet göstermeleri ile siyasette de farklı bir sürecin yaşanmaya başladığı konuşuluyor...

DİĞER VİDEOLAR
YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN ANADOLU BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
İHSAN AKIN'DAN ANADOLU BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
MALATYA ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI BİR PROGRAM
İl Emniyet Müdürlüğünden Anadolu Basın Birliğine Ziyaret
ABBD Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Kanal Siyaset TV’ye Konuştu
Kadak Ailesinden Teşekkür ve Taziye Mesajı
Av. İbrahim Gök Sözünü Tuttu
Copyright © 2010 Malatya Birlik TV
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat